O nás

1. Jak to, že je poštovné ZDARMA?

 

U drahého sortimentu není problém cenu za poštovné do ceny zboží započítat tak, aby to zákazník nepoznal. My ale většinou nabízíme položky do 20 eur a v mnoha případech pod tuto částku. Jak je to tedy možné?

 

Zasíláme zboží přímo od prvotních distributorů. V dnešní době snad již není veřejným tajemstvím, že veškerá spotřební elektronika a jiné drobnosti pocházejí z Číny nebo Taiwanu. Takže jsme se rozhodli, že nejvýhodnější bude zasílat zboží koncovým zákazníkům přímo z destinací jejich výroby.

 

Velká část ceny nákladů na dovoz tedy zůstane ušetřena. Cenu námi nabízeného zboží se snažíme vždy držet na úrovni konkurence a nejlépe ještě vždy o trochu níže.

 

Cenu poštovného jsme dokázali minimalizovat díky velkému počtu zásilek, které dodavatelé zasílají našim zákazníkům. Důležitou zásadou v obchodním modelu eshopu ModníMánia.cz, kterou se beze zbytku řídíme, je to, že nepříčítáme cenu poštovného ke zboží, ale odečteme z naší marže. Na první pohled se to může zdát bez rozdílu. Ovšem porovnejte naše ceny s konkurencí a poznáte ten rozdíl.

 

2. Jak je to s reklamací?

 

Uvědomujeme si, že zasílat zboží na reklamaci zpět dodavateli do Asie vyjde běžného spotřebitele nepřiměřeně draho a hlavně to dlouho trvá.

 

Proto jsme se rozhodli zprostředkovat i vyřizování reklamací. Stačí aby nás zákazník kontaktoval telefonicky nebo e-mailem. Potom od nás obdrží adresu, samozřejmě v ČR, kam zboží zašle a zbytek už vyřídíme, jako při nákupu v běžném e-shopu. Pro urychlení reklamačního řízení ve většině případů necháme dodavatele zaslat rovnou zboží nové.

 

Co když se např. ztratí zásilka při přepravě? V takovém případě bereme na sebe veškerou zodpovědnost a na naše náklady necháme dodavatele zaslat zboží znovu.

 

3. Jak může zákazník za zboží platit?

 

Jak již z principu fungování e-shopu MódníMánia.cz vyplývá, objednávku je možné platit převodem na účet nebo platební kartou online.

 

Platba dobírkou z důvodu zaslání zboží z Asie možná není.

 

Pokud máte jakékoliv jiné dotazy nebo připomínky ohledně toho, jak funguje proces objednávky, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu či telefonu.

 

tým MódníMánia.cz